menusearch
rasanasanaat.ir

کابل ماینر استاندارد تولید و توزیع کابل ویژه تجهیزات ماینر (کابل پاور

header
(1)
(0)
کابل ماینر

تولید و توزیع کابل ویژه تجهیزات ماینر (کابل پاور ماینینگ )

کابل دوشاخه پرسی همراه با سوکت کامپیوتری با کلگی درشت مخصوص ماینینگ

اکثر کابل های پاور موجود در بازار به دلیل توان بالاي مصرفی دستگاه های ماینر،برای استفاده جهت دستگاه های ماینینگ اصلا مناسب نیستند. و حتی ممکن است باعث آتش سوزی شوند. کابلهای پاور ماينر از نظر نوع اتصال همان کابل C13  است که در کامپیوترها به کار میرود. اما تفاوت آن در میزان مصرف انرژیست. مصرف انرژی یک کامپیوتر عادی حدود 300 وات است. درصورتيکه میانگین مصرف یک ماینر چیزی حدود 5 برابر یعنی 1500 وات است،( ماینرهایی تا مصرف 5200 وات و بیشتر هم در بازار یافت میشود). به همين دليل اگر یک کابل عادی کامپیوتر را به یک ماینر بزنید کابل ذوب شده و باعث آتش سوزي خواهد شد.

توجه داشته باشید که یک کامپیوتر را میتوان با یک کابل 3×0.5 راه اندازی کرد. اما برای یک ماینر نیاز به یک کابل  1.5* 3 دارید.

عامل دیگری که در تعیین کیفیت کابل موثر است میزان مس موجود در آلیاژ رشته های سیم است. هرچه مس بیشتری در آلیاژ سیمها به کار رفته باشد، رسانایی سیم بیشتر است. و جریان بیشتری را میتواند از خود عبور دهد. با توجه به اهمیت کابل برق در ماینینگ و مشکلات بوجوده آمده برای افرادی که سیم برق ضعیف خریداری کرده اند. توصيه مي شود از کابل برق با قطر زياد و درصد خلوص مس بالا و پوشش سيليکوني استفاده شود. اين کابل پاور ماينر داراي مشخصات ذکر شده مي باشد.

تمامی کابل های تولیدی طبق استاندارد ایران با کیفیت بالا و تعداد رشته های مس کامل میباشند - جنس دوشاخه ها از برنج میباشند

سفارشات تولید کابل تغذیه ماینینگ  با قطر ۱٫۵*۳ در اندازه هاي  1متري 1.5 متری 2 متری براساس نیاز مشتری در رنگ های سفید و مشکی  قابل تولید مي باشد.

جهت سفارش با شماره 09131136923  تماس بگیرید

حداقل میزان سفارش 500 عدد میباشد

در تصویر فوق به تفاوت ابعاد سوکت ماینر و سوکت کامپیوتری دقت نمایید (سوکت ماینر بدلیل  تحول آمپر بالا بایستی بزرگتر باشد)